SATELIT
MAPA

POZEMKY

Ak hľadáte stavebný pozemok v obklopení prírody a zároveň s dobrou dostupnosťou do centra Bratislavy, projekt Záhorské Sady vám ponúka ideálne riešenie. Obľúbená lokalita Záhorskej Bystrice je vzdialená len necelých 15 km od centra, dostupná do niekoľkých minút autom či autobusom. Zároveň tiež ponúka príjemné tiché prostredie s množstvom zelene, disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou so službami a vybudovanou infraštruktúrou.

Pre záujemcov sme pripravili stavebné pozemky na predaj s rôznymi výmerami, kde si každý nájde to svoje. Vyznačujú sa jedinečným urbanistickým riešením, reflektujúcim charakter daného územia. Významným prvkom celého projektu sú aj regulatívy z hľadiska výstavby, vďaka čomu celé územie pôsobí celistvo a harmonicky.

Dostatočný priestor

Aktuálne sú k dispozícii pozemky s výmerou od 1000 m2, ktoré klientom doprajú dostatočný priestor na veľkú záhradu s altánkom, grilom či jacuzzi. Pre tých najnáročnejších máme pripravené aj pozemky s výmerou cez 2000 m2, s možnosťou umiestnenia bazénu či tenisových kurtov.

Všetky stavebné pozemky v rámci projektu sú napojené na inžinierske siete, čo klientom zabezpečuje komfort pri realizácii svojho vysnívaného bývania. Príjemnú atmosféru a pocit súkromia dotvárajú taktiež živé ploty, ktoré ohraničujú jednotlivé pozemky.

Relax na dosah

V Záhorských Sadoch oceníte aj priestor na ozdravujúce prechádzky po promenáde vybudovanej pri Vápenickom potoku, kde taktiež nájdete aj exteriérové fitness stroje a vybudované relaxačné zóny. Nadšenci cyklo výletov zas radi využijú krásy chránenej krajinnej oblasti Malých Karpát a skvalitnia tak víkendy celej rodine.

Pre tých najmenších je k dispozícii detské ihrisko, v blízkosti ktorého je vybudovaný aj komunitný gril. Širšia lokalita ponúka rozmanité možnosti turistiky, športovania či výletov do prírody, ale aj výborných reštaurácií a nákupných možností pre viaceré generácie.

Uzavretý areál

Pocit bezpečia vám poskytne uzavretý areál s kontrolovaným vstupom, 24 hodinovou bezpečnostnou službou a kamerovým systémom.

Vyberte si pozemok podľa vašich preferencií a využitie všetky výhody nadštandardného bývania Záhorských Sadov.

DOHODNITE SI OBHLIADKU