PROJEKT ZÁHORSKÉ SADY

Štvrť Záhorské sady je svojou polohou predurčená na to, aby vás a vašu rodinu preniesla z ruchu veľkomesta do oázy pokoja a života v priamom kontakte s prírodou. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie pre ľudí, ktorých profesionálne povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po tichu a bývaní na tej najvyššej úrovni.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

LOKALITA, KTORÚ SI ZAMILUJETE

Štvrť Záhorské sady je situovaná v atraktívnej mestskej časti Záhorská Bystrica na severozápadnom konci Bratislavy, v malebnom prírodnom prostredí na úpätí Malých Karpát. Územie bývalých ovocných sadov lemované Vápenickým potokom je od Hviezdoslavovho námestia v centre Bratislavy vzdialené len necelých pätnásť kilometrov.

SATELIT
MAPA

SPOZNAJTE VÝHODY VÁŠHO NOVÉHO BÝVANIA

DVERE DO PRÍRODY

Štvrť poskytne priame spojenie s prírodou Malých Karpát prechodovými bránkami v rámci areálu.

RELAXAČNÁ ZÓNA

Upravené koryto a okolie Vápenického potoka doplnené drobnou architektúrou poskytne ideálny priestor na prechádzky a relax.

UZATVORENÁ ŠTVRŤ

Kontrolovaný vstup do rezidenčnej štvrte zabezpečí pre svojich obyvateľov dokonalé súkromie a bezpečnosť v celom okolí. Nepretržitá strážna služba a kamerový systém dokonalo zabráni pohybu nepozvaných hostí.

ŽIVÉ PLOTY

Jedinečným a významným architektonickým prvkom štvrte budú stále zelené živé ploty, ktoré svojou výškou (2,5 – 3 m) zaručia obyvateľom dostatok súkromia a esteticky doplnia prírodný charakter lokality.

DETSKÉ IHRISKO

Rozľahlé detské ihrisko s množstvom atrakcií pre najmenších, ale aj staršie deti poskytne ideálne miesto na trávenie voľného času a zábavu v blízkosti domova a v bezpečí uzavretej štvrte.

KOMPLEXNÁ SPRÁVA AREÁLU

Komplexná správa areálu zabezpečí aj nadštandardné požiadavky obyvateľov, ako napríklad: upratovanie domácností a zabezpečenie technickej údržby, zimná údržba, a mnohé ďalšie.

Dohodnite si obhliadku a presvedčte sa sami o tom, kde chcete stráviť zvyšok života.

DOHODNITE SI OBHLIADKU

GALÉRIA

DOHODNITE SI OBHLIADKU
Penta